کار اصلی ما در صنعت تهویه طراحی،فروش،ساخت و راه اندازی محصولات تهویه مطبوع می باشد.

مطالب ویژه

تماس با ما

تیم ما

مهندس علی اکبر قربانی

مدیر عامل
مهندس قربانی شاید جوان ترین مدیر در میان مجموعه های تهویه مطبوع کشور هستند که فارغ تحصیل رشته تاسیسات مکانیک از دانشگاه تهران هستند و بیش از دو دهه فعالیت در زمینه تهویه مطبوع انجام داده اند. تقریبا از جنوبی ترین منطقه تهران تا شمالی ترین محدوده تهران پروژه های بسیاری را طراحی و اجرا کرده اند.

خانم مهندس علیپور

کارشناس فروش
اگه با تیم ما آشنایی داشته باشید حتما یه روز خانم علیپور با شما تماس میگیره و کلی از فواید محصولات تهویه مطبوع براتون صحبت میکنه. به جرات میشه گفت مهربون ترین و با حوصله ترین کارشناس فروش کل تاریخ نهویه مطبوع ایران ایشونه ، که با حوصله تمام به همه سوالات شما پاسخ میده.

مهندس شایان چم چم

کارشناس فروش
یه جوان پر انرژی و اکتیو که علاقه شدیدی به پروژه های شرق تهران داره و مهم نیست براش که شما کجای شرق تهران پروژه دارید ، شایان میاد و پیداتون میکنه!

مهندس میلاد بهمنی

کارشناس فروش
میلاد رو باید خوش خنده ترین و با انگیزه ترین فرد گروه بدونیم، کسی که میگرده و تو بدترین شرایط و سخت ترین لحظه ها راهی برای خنده پیدا میکنه تا مشکلات رو راحت تر رد کنیم. به قول بچه ها با میلاد میشه یه حبس ابد رو تحمل کرد

خانم مهندس دهقان

کارشناس فروش
خوش فکر و درجه یک! کوتاه ترین و کامل ترین تعریف از جوان ترین مهندس خانواده آرکا تهویه که حتی برای کوچیک ترین اتفاقات پیرامون خودش ایده های جذاب و به روزی داره.

مهندس محمد چم چم

مدیر فنی و خدمات پس از فروش
مهندس چم چم خوش قلب ترین عضو خانواده آرکا تهویه با سابقه ای طولانی در صنعت تهویه مطبوع و همکاری با برند های بزرگی همانند الجی ، سامسونگ ، گرین و کلی برند معتبر دیگه در سالهای طولانی. تحصیلات آکادمیک به همراه تجربه فراوان در صنعت تهویه مطبوع از ویژگی های مهم ایشونه.

می توانید ما را دنبال کنید:

© تمامی حقوق برای این قالب محفوظ است.

تماس با ما

تهران،بلوار اندرزگو،خیابان سلیمانی غربی،نبش کوچه آشتیانی منفرد،پلاک ۲۸،واحد ۲

021-22211760

سفارش محصول